Домашній компрес для розм’якшення та омолодження грубої шкіри п’ят

Сухість стоп — явище поширене, що вимагає регулярного та ефективного догляду. Якщо креми для п'ят не допомагають прибрати тріщини, лущення і дискомфорт, спробуйте зробити компрес для розм'якшення і оновлення шкіри, інформує Ukr.Media.

Підтримувати гладкість п'ят дуже складно, особливо, якщо немає можливості регулярно робити професійний педикюр. Утім, у деяких ситуаціях не рятує і похід до фахівця: особливо в холодну пору року, коли через опалення шкіра стає схильною до сухості й грубіє за лічені дні після нової процедури.

На жаль, універсального способу усунути проблеми зі шкірою стоп не існує. Але перед тим, як використовувати більш агресивні відлущувальні методики, можна спробувати ще раз пройтися по ногах старою доброю пемзою. Перед цим замість ванночки для розпарювання обов'язково зробіть компрес — з перекисом водню.

Перекис водню активно застосовується в домашньому догляді за ногами. Часто його додають у ванночки для антибактеріального ефекту, щоб зменшити запах ніг або усунути грибок. Однак заповзятливі інтернет-користувачки радять використовувати перекис і для розм'якшення шкіри перед педикюром.

Ватний диск, змочений у препараті, прийнято прикладати до стоп на 10-15 хвилин. Відразу після цього можна почати обробляти п'яти пемзою: шкіра стане більш податливою, і омертвілий шар буде легше видалити.
Не забудьте, що в перші дні після педикюру ноги потребують інтенсивнішого догляду. Частіше наносьте на стопи живильний крем або спеціальний віск для стоп.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить