Дев’ять продуктів для жіночого здоров’я і лібідо

Дослідження вчених і медиків показують, що продукти можуть позитивним чи негативним чином впливати на здоров'я і сексуальне життя людини.

Існує ряд рекомендацій щодо продуктів харчування, здатних тім чі іншім способом вплинути на організм, а також на жіноче здоров'я.

Так, широко відомий той факт, що журавлинний сік може запобігти розвитку сечових інфекцій. Зокрема, вченими доведено, що у журавлині містяться антиокислювальні речовини, які здатні протистояти бактеріям, а один стакан соку журавлини в день є хорошою профілактикою інфекцій сечових шляхів.

Крім журавлини, існує ряд інших продуктів, які позитивним чином впливають на жіноче здоров'я, а саме підвищують лібідо, запобігають розвиток фібром, молочниці, інфекцій сечовивідних шляхів і бактеріального вагінозу.

Яблука

Згідно з дослідження, результати якого нещодавно були опубліковані в науковому журналі Archives of Gynecology and Obstetrics, жінки, які вживають в їжу, як мінімум одне яблуко в день, рідше страждають від порушення сексуальної функції.

Так, в ході дослідження медики з'єднання ясували, що у жінок, які вживають яблука, рівень сексуального задоволення, збудження і здатності до оргазму, був значно вище тих, хто не був прихильником яблук. За даними фахівців, це пов'язаність язано з тим, що яблука містять поліфеноли і антиоксиданти, які стимулюють приплив крові до жіночих геніталій, тім самим збільшуючи збудження.

Йогурт і кефір

Йогурт і кефір має подвійний позитивний вплив на жіноче здоров'я. Пробіотики допомагають підтримувати здорову мікрофлору піхви, тім самим допомагаючи запобігти інфекції, такі як ІМП і молочниця. Крім того, кальцій в йогурті і кефірі може допомогти полегшити симптоми передменструального синдрому, про що свідчать результати одного з досліджень фахівців.

Зелений чай

Катехіни – поліфеноли, що володіють антиоксидантними властивостями, що містяться в зеленому чаї, можуть вбити бактерії кишкової палички, що викликають інфекції сечових шляхів, за даними дослідження мікробіологів. Крім того, кофеїн в зеленому чаї полегшує симптоми ПМС.

Злакові культури – зернові, бобові, а також овочі

Всі ці продукти багаті клітковиною, яка надає сприятливу дію на кишечник і піхву. За даними доктора медичних наук, директора американського Центру тазових болів і вульвовагініту Дженніфер Гантер, багато проблем з жіночим здоров'я ям взаємопов'пов'язані зі станом кишечника. Саме тому вона рекомендує вживати в їжу продукти, що містять клітковину.

Вода

Дегідратація – зневоднення організму вкрай негативно впливає не тільки на загальний стан організму, але і на жіноче здоров'я. Так, медики рекомендують жінкам не забувати про вживання достатньої кількості рідини для підтримання здорової мікрофлори піхви.

Фрукти

Згідно з результатами дослідження фахівців з Пенсільванського університету, у жінок, які вживають фрукти як мінімум один раз в день, ризик розвитку міоми матки значно нижче тих, хто не їсть фрукти. Крім того, фрукти є відмінним джерелом клітковини.

Червоне вино

Медикам вдалося довести, що один або два келихи червоного вина здатні підвищити сексуальне бажання жінки. Так, дослідження, опубліковане в науковому журналі Journal of Sexual Medicine, показало, що червоне вино підвищує жіноче лібідо, збільшує вироблення оксиду азоту в організмі, який розслабляє стінки кровоносних судин та є потужним антиоксидантом.

Жирна риба

Жирна морська риба, до якої відносяться скумбрія, сьомга, лосось, є багатим джерелом поліненасичених жирних кислот, таких як Омега-3. Ці жирні кислоти допомагають підвищити сексуальний потяг, а також дозволяють поліпшити сексуальну витривалість. Вони також допоможуть в боротьбі з депресією і поліпшать настрій.

Шпинат

Сприятливий вплив на жіноче здоров'я також надає шпинат. Він підвищує сексуальну активність завдяки високому вмісту фолієвої кислоти, бета-каротину, заліза і калію. Також шпинат — цінне джерело хлорофілу, формула якого практично ідентична молекулі гемоглобіну. Регулярне вживання шпинату дозволить надовго забути про втрату сексуального потягу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить