Декілька порад, як використовувати бальзам для волосся для найбільш ефективних результатів

Бальзам, мабуть, найпопулярніший засіб по догляду за волоссям після миття. Різноманітність запропонованої на ринку продукції настільки велика, що часто багато хто з нас губиться перед вибором. Тому дуже важливо розуміти призначення бальзаму і знати, як ним правильно користуватися. Давайте ж розберемося, як використовувати бальзам для волосся для найбільш ефективних результатів, інформує Ukr.Media.

Для початку потрібно визначитись з термінологією. Бальзам для волосся ділиться на два типи — ополіскувач та кондиціонер. Якщо перший найчастіше рекомендують використовувати до здорового волосся для надання їм додаткового блиску і пружності, то другий — незамінний елемент догляду у тих, чиє волосся ослаблене і потребує вітамінного підживлення.

Питання про те, як правильно використовувати бальзам для волосся, хвилює дуже багатьох, адже просто купівлі засобу та нанесення його на волосся після кожного миття недостатньо. По-перше, кожен тип волосся потребує спеціального типу бальзаму: якщо сухе волосся потребує засобів на основі зволожуючих олій жожоба, авокадо, іланг-ілангу та інших, то жирне від такого кондиціонера стане тільки ще жирніше. На жирне волосся дерматологи рекомендують наносити незмивні спреї — вони допомагають надати додатковий об'єм і поліпшити їх структуру.

По-друге, щоб правильно користуватися бальзамом для волосся, потрібно уважно читати інструкцію і правила застосування. Велика частина кондиціонерів використовується наступним чином: після промивання голови шампунем і повного його змивання, бальзам наноситься на вологе волосся і втирається в нього масажними рухами. Ні в якому разі не можна наносити кондиціонер або бальзам на корені волосся. Після цього рекомендується залишити засіб на волоссі на 3-4 хвилини, змити прохолодною водою, ретельно промивши всі пасма. Багато роблять помилку, недостатньо часу проводячи під душем, змиваючи кондиціонер. Вода обов'язково повинна бути прохолодною, в іншому випадку бальзам не змиється повністю і волосся не знайде потрібний об'єм. Найсміливіші наважуються на контрастний душ: вважається, що від холодної води волосся набуває додаткового блиску.

Як часто використовувати бальзам для волосся, усе вирішують індивідуально, залежно від стану волосся. Як правило, використовувати кондиціонер рекомендується не частіше двох разів на тиждень.

Що використовувати замість бальзаму для волосся власницям чутливої шевелюри? Найпоширенішою альтернативою кондиціонеру є численні маски для волосся, націлені на конкретні проблеми. Маски містять велику концентрацію активних компонентів і найчастіше виявляються більш ефективними в короткі строки, наприклад, у боротьбі з сухою шкірою голови, лупою або ламкістю волосся, а також для зміцнення коренів. Маски для волосся, на відміну від кондиціонера і ополіскувача, необхідно тримати на волоссі не менше 20 хвилин для бажаного результату.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить