Цих 7 помилок під час використання дезодоранту і антиперспіранту жінки припускаються найчастіше

Дезодорант і антиперспірант давно та міцно увійшли у життя сучасної людини. Але, на подив, чимало людей не вміють правильно користуватися цими засобами, хоча здебільшого усі знайомі з ними ще зі шкільної лави. Про те, яких помилок найчастіше припускаються у застосуванні дезодорантів і антиперспірантів, ми дізналися від фахівців, інформує Ukr.Media.

Ви досі ще плутаєте дезодорант і антиперспірант

Дезодорант — це засіб, головне завдання якого — усувати неприємні запахи. В антиперспіранту зовсім інші функції — він контролює потовиділення. Тому якщо у вас немає особливих проблем, і ви не дуже сильно пітнієте, вам підійде перший засіб, який просто маскує неприємні запахи.

Використовуєте антиперспірант / дезодорант одразу після душу або наносите на брудну шкіру

Антиперспірант наноситься на чисту і суху шкіру — це є запорукою його успішної роботи. Тому візьміть за правило застосовувати антиперспірант не раніше, ніж через 15-20 хвилин після виходу з душу. Якщо у вас немає можливості прийняти душ, освіжіть шкіру за допомогою вологих серветок. Ніколи не наносьте антиперспіранти і дезодоранти на вже спітнілу поверхню шкіри, інакше ви одразу зведете усі зусилля щодо боротьби з потом нанівець.

Застосовуєте антиперспірант вранці

Виявляється, щоб дати засобу подіяти так, як потрібно, йому слід дати вбратися і висохнути, тому правильніше використовувати його після вечірнього душу, а вранці змивати залишки антиперспіранту, щоб убезпечити свій одяг від білих плям, а себе — від неприємних наслідків потовиділення.

Наносите забагато засобу

Крім того, що антиперспірант не потребує щоденного застосування, про що, зазвичай, не повідомляють на упаковці засобу, ми ще й намагаємося використовувати його якомога активніше — про всяк випадок.

Цілком достатньо застосовувати його двічі або тричі на тиждень (у деяких випадках 1 раз на тиждень), періодично комбінуючи з дезодорантом, проводячи кілька разів у області пахвових западин, рівномірно покриваючи шкіру.

Занадто часте і рясне використання стає причиною подразнення, алергічних реакцій та інших проблем зі шкірою, оскільки дезодоранти містять у своєму складі досить багато хімічних сполук, які не повинні застосовуватися щодня — це й триклозан, і солі алюмінію, і інші компоненти.

Використовуєте антиперспірант кілька разів на день або застосовуєте його не за призначенням

Якщо ви страждаєте через гіпергідроз (рясне потовиділення), набагато ефективніше і правильніше звернутися з цією проблемою до фахівця — лікаря-дерматокосметолога, який допоможе її вирішити за допомогою уколів ботулотоксину. Дана речовина використовується не лише для профілактики мімічної активності, але й досить результативно допомагає позбутися від підвищеного потовиділення.

Одягаєтеся одразу після застосування антиперспіранту / дезодоранту

Зазвичай, ранкові збори на роботу завжди відбуваються у поспіху, тому немає часу чекати, поки шкіра висохне, а дезодорант вбереться, через що на одязі залишаються білі плями від засобу, а уникнути потовиділення взагалі не вдається. Якщо вранці немає часу, поверніться до другого пункту, у крайньому разі використовуйте фен, попередньо увімкнувши холодний режим, щоб висушити шкіру і дати антиперспіранту швидше вбратися.

Використовуєте антиперспірант після гоління

Ще один вірний спосіб отримати подразнення і алергічну реакцію — це поєднати депіляцію з подальшим нанесенням засобу проти потовиділення. Намагайтеся розділяти ці процедури або витримувати між ними достатню кількість часу, щоб у шкіри була можливість відновитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить