Чому не варто розтирати парфуми на шкірі: наслідок звички

Багато жінок машинально наносять улюблені парфуми спочатку на пальці, а потім розтирають їх на зап'ястях, шиї або за вухами. Здавалося б, такий прийом ми неодноразово бачили у наших мам і бабусь і навіть у героїнь кіно, при цьому парфумерні експерти настійно радять нам відмовитися від такого способу нанесення, інформує Ukr.Media.

Чому? За однією з версій, у процесі розтирання пальцями пошкоджуються молекули аромату, через що не тільки спотворюється його первісне звучання, а й у рази скорочується стійкість. Замість цього рекомендується наносити парфум на шкіру, розпилюючи його на відстані 15-20 сантиметрів, або ж створювати в повітрі "ароматну хмару", входити в неї і просочуватися парфумом з ніг до голови.

До слова, думки з приводу "шкідливості" розтирання парфумів на шкірі все ж розходяться. За іншою версією, молекули аромату ніяк не страждають, адже їх просто неможливо "розчавити" руками.

При цьому стійкість парфумів при такій техніці нанесення дійсно скорочується, але справа тут зовсім в іншому. Під час розтирання парфумів олії вбираються краще, а ось спирти, навпаки, випаровуються швидше. Значення має й інтенсивність втирання: що сильніше ви будете це робити, то тільки посилите процес випаровування, а отже, скоротите і час "служби" аромату.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить