Чому на шкірі не тримається навіть найдорожчий парфум: не припускайтеся цієї частої помилки

Уже вкотре віддаєте за парфуми кругленьку суму, сподіваючись, що вони вже точно "звучатимуть" на вас протягом усього дня? На жаль, але вартість парфумів далеко не завжди забезпечує їхню стійкість. Щоб дорогий або навіть найбюджетніший аромат якомога довше тримався на шкірі, досить наносити його на правильні точки, з яких його буде добре чути і вам, і оточуючим, інформує Ukr.Media.

Тільки ось інформація про точне розташування тих самих секретних точок вельми суперечлива. Наприклад, існує поширена думка, що для кращого поширення парфуми слід наносити на зап'ястя. Однак досвідчені парфумери стверджують, що це не так.

Це місце швидко нагрівається, виділяючи шкірне сало. Парфуми в таких умовах швидко втрачають свою стійкість і випаровуються за якихось пару годин. Крім того, саме на зап'ястях ми носимо годинник і браслети, які в процесі тертя об шкіру можуть змінювати первісне звучання парфумів.

Оптимально, як це не дивно, наносити парфуми на зовнішню — тильну — сторону руки. Вона, як правило, не задіяна ніде. Аромат поширюватиметься більш "цікаво".

Назвали експерти і кілька інших вигідних точок на тілі, які дадуть змогу аромату якомога довше триматися і не змінювати своїх властивостей. До цього топу увійшли виски та зона декольте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить