Чому категорично не рекомендується «переношувати» гель-лак

Щоб ваш манікюр завжди виглядав бездоганно, важливо приділяти увагу не лише дизайну, а й тому, як часто ви відвідуєте салон. У статті йтиметься про те, чому манікюр потрібно оновлювати не лише з метою краси, а й для піклування про здоров'я, інформує Ukr.Media.

Термін придатності покриття

Покриття рекомендується носити три тижні — це норма, яка дозволяє не завдати пошкоджень нігтьовій пластині, інакше її подальша обробка займе значно більше часу.

Щоб манікюр протримався ці три тижні ідеально, необхідно:

  • звернутися до майстра з підтвердженим досвідом;
  • одягати рукавички при контакті з побутовою хімією;
  • уникати тривалого контакту з гарячою водою у перші 48 годин.

Згодом нігті відростають разом із покриттям, і варіант «просто підпиляти» не підійде. При несвоєчасному знятті покриття можлива не тільки поява відшарування та інших неприємних дефектів, але й розвиток різних хвороб, які досить довго лікуються.

Наслідки невчасного зняття покриття

Звичайно ж, манікюр, що відріс, виглядає не естетично. Але ще важливіше те, що покриття, що сильно відросло, призводить до проблем. Воно збільшує тиск на вільний край, у результаті утворюються відшарування. А це місце, де найсприятливіші умови для розмноження бактерій.

Також можлива поява тріщин та травмування нігтів, оскільки покриття збільшує навантаження на них. Крім того, занадто довге носіння одного покриття призводить до витончення нігтьової пластини. На жаль, не всі дівчата дотримуються правил і все-таки носять покриття місяць, а іноді й довше.

Чи потрібний нігтям відпочинок після зняття гель-лаку

Нігтьова пластина на руках не потребує відпочинку від гель-лаку та будь-якого іншого штучного покриття. Але лише у тому разі, якщо покриття та його зняття виконані за технологією без шкоди для нігтів.

А ось із покриттям на ногах зовсім інша історія. У даному випадку однозначно потрібно робити перерву між походами до майстра. Ми носимо взуття, зазвичай, вузьке, яке чинить тиск на нігтьову пластину. Звідси з'являються відшарування, оніхолізис.

Якщо ви все ж таки робите покриття регулярно, без перерв, тоді нанесення повинно бути спеціальними матеріалами для педикюру і тонким шаром.

Є унікальне спостереження, що нігтьова пластина може стати міцною через носіння гель-лаку, і нігті почнуть краще рости. Це дійсно так. Можна сказати, що гель-лак — захист для нігтів, адже, незалежно від стану, нігті зазнають пошкодження без покриття сильніше, ніж з ним. До плюсів гель-лаку відноситься також той факт, що покриття захищає нігті від зовнішнього середовища, пошкоджень та відколів.

Як відновити пластину після гель-лаку

Для відновлення нігтів потрібно прибрати довжину для зрощування нігтьової пластини. Також можна скористатися і салонними послугами, а саме — нанесенням лаків, що відновлюють.

Існує безліч професійних засобів для відновлення нігтів безпосередньо після використання гель-лаку. Вони містяться всі необхідні елементи, які необхідні для зміцнення нігтів. При нанесенні вони скріплюються щільно з нігтьовою пластиною і утворюють досить стійке захисне покриття.

Наприклад, покриття IBX, яке проникає у структуру нігтя та діє зсередини, відновлюючи натуральний ніготь. Завдяки цьому засобу можна позбутися білих точок на нігтях. Доповнити догляд можна оліями, сироватками та іншими засобами для покращення нігтьової пластини.

Можна використовувати для догляду лікувальні лаки для нігтів, що містять необхідні вітаміни, наприклад, А, Е, D і В5. Краще вибрати продукцію, яка приховує тьмяний колір нігтів та жовтизну. Крім цього, лаки можуть бути різними за кольором та текстурою, для щоденного носіння та використання кілька разів на тиждень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить