Чи потрібно використовувати патчі для очей, чи є від них користь

Косметологи розповіли про користь регулярного використання патчів для догляду за зоною навколо очей, інформує Ukr.Media.

Багатьох жінок хвилює питання ефективності патчів: чи дійсно вони здатні зберегти красу і молодість шкіри, або це тільки маркетинговий хід?

Патчі дають ефект за рахунок двох елементів: просочення і полотна, це тканина або гідрогель. Результат від патчів видно відразу, тому що ці два елементи взаємно підсилюють один одного!, — кажуть експерти.

Як все це працює на шкірі? Як просочення використовується найчастіше сироватка. Тут багато що залежить від її складу, які компоненти використовував виробник, заощадив чи ні. Тому косметологи рекомендують купувати якісні патчі.

На нашій шкірі постійно відбуваються процеси випаровування, якщо прикрити шкіру чимось зверху (у даному разі патчем), випаровування на деякий час припиняється. Піднімається з більш глибокої дерми в верхній шар, епідерміс, вода накопичується. Роговий шар шкіри від цього розбухає, і під цим впливом шкіра починає розгладжуватися і візуально виглядає свіжішою і молодшою. Так працюють патчі.

Тому патчі, якщо вони якісні, це не маркетинговий хід, а реально працюючий ефективний засіб для догляду за шкірою під очима.⠀

Лайфхак від косметологів: звичайні патчі для очей також можна використовувати для зволоження губ. Ефект приголомшливий.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить