Чіткі брови і неправильний тон — три фішки в макіяжі, які вас старять

Макіяж може зробити вас як зіркою вечора, так і додати майже десяток років, навіть за умови, що ви використовували якісну та далеко не дешеву косметику. Ми з'ясували, які моменти в макіяжі зіпсують ваш лук і додадуть віку, інформує Ukr.Media.

Чіткі та тонкі брови

Так, нехай сьогодні вже мало хто робить культові «ниточки», проте графічність досі можна зустріти у макіяжі сучасних дівчат. Занадто сильне затемнення та промальовування внутрішньої лінії брови робить ваш образ грубішим і накидає відразу кілька років. Якщо у вас нависла повіка, такий спосіб промальовування брови посилить ситуацію, і ви не зможете виправити її навіть тінями. Замість жорсткого олівця використовуйте тіні для брів на кілька відтінків темніше за ваш колір волосся.

Щільний тон

Підбір правильного тонального засобу — 90% успіху в макіяжі. Візажисти рекомендують відмовитися від занадто щільної тональної основи, якщо ви не плануєте вечірнього макіяжу. Звичайно, більшість жінок, які вибирають засіб із повним перекриттям шкіри, намагаються таким чином приховати недосконалості, але виходить зворотний ефект — крем підсихає і нерівності шкіри стають ще помітнішими. Якщо ви хочете сховати почервоніння та синці, візьміть тональний флюїд того ж відтінку, що і ваша шкіра. Недосконалості перекриваємо коректором та консилером, а от база не повинна бути надто щільною.

Світла помада теплих відтінків

Взагалі, з теплими відтінками у макіяжі варто бути обережнішими, якщо у вас холодний або нейтральний кольоротип. Особливо обережно потрібно використовувати теплі помади та блиски для губ. Крім того, що вони можуть підкреслити жовтизну зубів, так ще й надають обличчю болючого вигляду. Ще гірше, якщо ви віддаєте перевагу надто світлим тонам помад. Часи, коли натуральний відтінок губ перекривали тональним кремом або помадою з ефектом "тоналки" пройшли. Вибирайте відтінки максимально близькі до ваших натуральних губ, таким чином ви досягнете ефекту "свої губи, тільки краще".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить