Б’юті-експерти розповіли, у чому реальна різниця між дешевими та дорогими шампунями

В асортименті магазинів косметики представлено безліч шампунів, від дорогих професійних засобів до найдешевших невідомих брендів, інформує Ukr.Media.

Чи справді дешеві та дорогі шампуні сильно відрізняються за якістю або це черговий піар-хід? Про це розповіли експерти із краси.

Стилісти повідомили, що між бюджетними і дорогими засобами є суттєві відмінності. Насамперед, це можливість вибрати шампунь, виходячи з індивідуальних особливостей волосся і шкіри голови. Виробники, що створюють професійні лінійки засобів для догляду за волоссям, намагаються враховувати персональні запити клієнтів. Тому, підібрати унікальний дорогий шампунь значно ймовірніше. Разом з тим, дорогі шампуні, як правило, включають до складу доглядових засобів інгредієнти на основі природних мінералів і натуральні компоненти. А це, своєю чергою, значно покращує якість продукту та ефективність його дії.

Фахівці, також, зазначили, що дорогі шампуні можуть принести вигоду за рахунок своєї концентрації. Адже засоби для догляду за волоссям широкого вжитку значно програють у цьому показнику і витрачаються набагато швидше. А, отже, купувати їх доведеться значно частіше, що ставить під сумнів ймовірну економію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить