Анастасія Волочкова відпочиває на найдорожчою віллі на Мальдівах

За традицією Анастасія Волочкова полетіла на новорічні свята на Мальдівські острови. Зрозуміло, балерина щедро ділиться з передплатниками фотографіями Instagram, передає UkrMedia.

Для відпочинку зірка обрала найдорожчу віллу на острові Коко Палм. Вілла забезпечена власним пляжем і окремою територією. Для Анастасії кухар спеціально готує дієтичні делікатеси. «Вирушила на відпочинок заради екзотики і нових знімків», —повідомила шанувальникам Волочкова.

Балерина розповіла про критику, яка часто надходить на її адресу після відвертих фото. «Що стосується закидів, які сипалися на мене за знімки з моїм фірмовим шпагатом, то я ніколи не звертала на них уваги. Я професійно займаюся балетом з 10 років, тому мій шпагат поза конкуренцією. Він естетичний! Щоб його повторити, треба мати такі ж підтягнуті м'язи, стрункі ноги, спортивну фігуру. Ті, хто обговорює мою фігуру, купальник, навряд чи зможуть одягти на себе, наприклад, такі ж маленькі трусики, тому що з них все вивалиться. І що їм залишається? Приписувати мені зайві кілограми і писати злісні коментарі в соціальних мережах! Хоча корисніше відірвати дупу від дивана і дійти до спортзалу. Поки ці люди строчать негативні коментарі, які я, до речі, давно не читаю, я просунулася далеко вперед».

 

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить