8 помилок, які ви припускаєте, коли миєте голову

Хіба можна мити голову неправильно? Виявляється, можна! Дівчатам, природно, хочеться, щоб волосся завжди виглядали бездоганно, але це залежить від якості догляду за ними. Безумовно, має значення, чи робите ви лікувальні маски, вчасно подравниваете кінчики і чи використовуєте якісні доглядаючі засоби. Цьому приділяють увагу усі. А ось миття голови, як правило, відступає на другий план (що тут складного?). І тут починаються помилки.., передає Ukr.Media.

Помилка №1: Ви сушите волосся рушником

Я вас, напевно, розчарую, але від тертя пошкоджується структура волоса. Натомість краще обертати голову рушником і давати йому увібрати вологу природним шляхом.

Помилка №2: Ви переборщуєте з кількістю шампуню

Більше — не означає краще. Принаймні, це стосується шампуню і кондиціонера. На думку трихолог, кількість шампуню повинно змінюватись залежно від того, як часто ви миєте голову. Якщо доводиться мити голову щодня, то в подвійному намилюванні немає необхідності. Залиште його тим, хто миє голову 2 рази на тиждень.

Помилка №3: Ви миєте голову занадто агресивно

Звичка "прати" волосся "відшкрибати" голову — вірний шлях до випадіння і витончення волосся. Всі рухи повинні бути м'якими і щадними.

Помилка №4: Ви занадто поспішаєте

І погано промиваєте коріння. А між тим всі проблеми йдуть від коренів. Золоте правило доглянутого волосся: добре вимита прикоренева зона і нанесений на волосся бальзам.

Помилка №5: Ви взагалі не використовуєте кондиціонер

І даремно! Бальзам не тільки стабілізує рівень рН волосся, але і надає їм блиск, робить більш шовковистим. Єдина хитрість — кондиціонеру місце на кінчиках і довжині, а не на корені.

Помилка №6: Ви рідко миєте волосся

Це дуже індивідуальна річ. Один може не мити волосся тиждень і виглядати бездоганно, а комусь потрібно вже через 1-2 дні все повторювати. Орієнтуйтеся на те, наскільки у вас жирна шкіра голови. Бо мити сухе волосся часто так само шкідливо, як і рідко мити жирне.

Помилка №7: Ви робите це гарячою водою

Гаряча вода — ворог здорового волосся. Вона відкриває луски і висушує як корені, так і саме волосся. Мити потрібно теплою водою, а завершувати процедуру холодним ополіскуванням.

Помилка №8: Ви постійно сушите волосся феном

Сушка феном, звичайно, — справа зручна. Але коли волосся наскрізь мокре, їм краще дати просохнути природним чином. А потім, коли вони будуть лише злегка вологі, вже можна укласти і досушити феном.

Як бачите, прості речі, але варто трохи переглянути своє відношення до них, і стан вашої шевелюри стане набагато кращим!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить