6 косметичних процедур, які допоможуть у підтриманні вашої жіночої краси

Для підтримання відмінного зовнішнього вигляду після 30-ти років недостатньо звичайного домашнього догляду. У цей час починають проявлятися ранні ознаки в'янення, з якими найчастіше вдається впоратися лише косметологам. Тоді які процедури виявилися найбільш популярними і ефективними серед салонних? Ми вирішили з'ясувати, інформує Ukr.Media.

Мезотерапія

Напевно, це універсальна процедура як для молодих дівчат, так і для жінок, яким за 40. Уся справа у складі "мезококтейлю", який підбирають з урахуванням змін у певному випадку. Мезотерапія з ретинолом чудово бореться з висипами, допомагає трохи розгладити шкіру, надаючи легкий ефект пілінгу. Вітамінний комплекс варто спробувати жінкам після 30-ти, які починають помічати перші зміни у вигляді статичних зморшок. Порадьтеся зі своїм косметологом і підберіть оптимальний варіант.

Пілінг

Це досить агресивна процедура, однак, абсолютно безпечна, якщо її виконує професіонал. Знову ж таки, пілінги рекомендовані як дівчатам після 25-ти, так і дорослим жінкам, які борються з заломами, зморшками і неприродним кольором обличчя. Існує три види пілінгів: поверхневий, серединний і глибокий. Зазвичай, на початковому етапі достатньо перших двох видів, особливо, коли йдеться про серединний пілінг: він досить добре може впоратися зі всіма змінами, а відновлювальний період займає менше часу, ніж після глибокого.

Кріотерапія

Вважаємо, що процедура з рідким азотом — найприємніша з усіх. Кріомасаж призначає косметолог у якості додаткового бонусу після, припустимо, глибокої механічної чистки: шкіра швидше приходить до стану норми, почервоніння зникає. Однак ви можете використовувати процедуру і окремо, але лише у тому разі, якщо вас не турбує нічого, крім нерівномірного кольору обличчя.

Термоліфтинг

Процедура, розрахована на вікову групу від 45-ти. Її зміст у тому, що у шкірних покривах відбувається більш активне вироблення колагену, запускаються і інші відновлювальні процеси у глибоких шарах шкіри. До обличчя після процедури хочеться торкатися: воно стає м'яким, а колір обличчя значно вирівнюється. Мінус лише у тому, що термоліфтинг вимагає проходження цілого курсу процедур, які не можна назвати бюджетними. Крім того, перед виконанням процедури, обов'язково обговоріть усі плюси і мінуси зі своїм косметологом.

Чистка обличчя

Напевно, це одна з обов'язкових процедур. Існує безліч видів чисток — від механічних до комбінованих — вибір за вами і вашим косметологом. Завдяки ретельному очищенню шкіра набуває натуральний відтінок, запалення турбують дедалі менше, а чорні цятки вже не становлять такої проблеми. Якщо у вас жирний тип шкіри, схильний до постійних висипів, чистка повинна стати вашим ритуалом хоча б раз на рік.

Салонні маски

Так, маски можна робити і за домашніх умов, проте косметолог використовує маску не окремо, а як доповнення до процедури — того ж очищення. Найчастіше процедури для обличчя залишають сліди на шкірі, які зникають набагато швидше, коли спеціаліст використовує маску за типом вашої шкіри як завершальний етап. Головна відмінність від домашніх масок у тому, що за умов салону завжди використовують професійні засоби, з якими треба вміти поводитися, чим і займається професійний косметолог. Якщо ви жодного разу не робили маску у салоні, порадьтеся з фахівцем і подумайте, який вид догляду у вашому випадку підійде найбільше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить