5 ефективних засобів, які замінять вам пінку для гоління

Піна для гоління (якщо ви обираєте саме цей вид епіляції) — дуже потрібна річ у побуті. Але досить дорога і швидко закінчується. Ми знайшли п'ять класних варіантів, чим її можна замінити, інформує Ukr.Media.

Дитяча олійка

Скажете, що це зовсім не бюджетно? Так, така олійка теж не найдешевше задоволення, тільки от використання її мінімальне, тому вистачить продукту надовго. Майте на увазі, що бритва ковзає по олії трохи важче, а мити її опісля доведеться ретельніше. Зате ви отримаєте приємний бонус у вигляді зволоженої шкіри і приголомшливого аромату від неї.

Бальзам для волосся

Несподіваний, але дуже ефективний засіб для гоління вже є у вашій ванній. І це бальзам або кондиціонер, який ви кожен день наносите на волосся після шампуню. Плюси очевидні: приємна ціна і відмінне ковзання. З мінусів можна виділити хіба що відсутність піни, якщо комусь це важливо.

Гель алое

Відразу скажемо, що не всякий алое гель підійде для гоління, але якщо ви будете наполегливі у своєму прагненні знайти ідеальний, усе обов'язково вийде. Головна умова — щільна консистенція, яка не дасть продукту відразу увібратися. Можете, до речі, подивитися на бальзам для волосся з алое в складі, він теж добре пом'якшує шкіру.

М'яке мило

Якщо хочеться, щоб засіб був збитим і пінистим, зробіть ставку на мило. Але не звичайне, щоб уникнути сухості і стягнення шкіри, а особливо м'яке. Шукайте на упаковці вказівки на різного роду soft і "для чутливої шкіри". А щоб довести процес до ідеалу, купи косметичну сіточку для збивання піни (нехай бульбашок буде ще більше!)

Чоловіча піна

Ну, і варіант для тих, кого у відносинах зі звичайною піною все влаштовує, але переплачувати не хочеться. Чим чоловіча піна для гоління відрізняється від жіночої? Зазвичай, ароматом і доглядовими компонентами в складі. Якщо ви готові змиритися з відчайдушно чоловічим ароматом (комусь, до речі, це навіть подобається), то захопіть у ванну лосьйон, щоб відразу після душу нанести його на шкіру. Тож ви взагалі не помітите різниці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить