4 новинки парфумерії, які гідні нескінченних оплесків

Пропоную трохи відволіктися від улюблених парфумів, піраміди яких ви знаєте як свої п'ять пальців, і познайомитися з чимось зовсім іншим — нетривіальним, свіжим. Ловіть четвірку ароматів, що скрасили цю осінь!

Apex, хвойний Roja Parfums

Аромат вважається чоловічим, але дівчатка, коли це нас зупиняло? Респектабельний, деревно-хвойний, ніякої солодощі! Чимось нагадує Italian Cypress від Tom Ford, знятий із продажу. Пахне лісом, але не похмурим і непривітним, а таким казковим та сонячним. Класика без краплі ретро, інформує Ukr.Media.

Наосліп краще не брати — все-таки він досить маскулінний. Краще пожити з блоттером пару днів і визначитися: купувати собі, чоловікові або взагалі пошукати легше варіант.

Ex Nihilo, осінній Blue Talisman

Ідеальний аромат на осінь! Надворі сиро й холодно, а на вас — яскрава груша і свіжі квіти. Стартує яскраво, потім пудрово сідає близько до шкіри. Ніжний, не задушливий, цілком офісний. Стійкість — годин 6.

Спочатку в «Талісмані» відчувається щось від The Hedonist і виникає посилання Fleur Narcotique. А тоді розумієш, що це все-таки унікальний аромат, делікатний та кристальний. Почерк відомий, але "перо" інше.

Chloe, гурманський Nomade Jasmin Naturel Intense

Ще один аромат, що зігріває немов плед! Солодкі, анітрохи не хімозні фініки тут неспішно вальсують із жасмином, сандалом, ваніллю та пачулі. Як на мене, ідеальний баланс нудотності і свіжості, але все ж таки не рекомендую брати без протесту — судячи з відгуків, післясмак деяким здається аж надто цукровим.

Флакон — кохання. Тільки заради нього варто взяти повнорозмірку.

Atelier Cologne, цитрусовий Bohemian Orange Blossom

Стартує соковитою апельсинкою, яка аж бризкає соком, коли її чистиш. Далі підключається неролі, що згладжує гіркуватість цитруса, фініш — квітка апельсина. Стійкість та шлейф середні. Звучить монотонно, але побалуватись підійде.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить