4 нових парфуми, які нікого не залишать байдужим

Що спільного у духів та чужої думки? Їх не треба боятися! Ці красені піднімуть самооцінку до небес, залишать після себе шлейф і одне-єдине питання в оточуючих: «Де купити такі самі?»

Island Lush, аристократичний Goldfield & Banks Australia

Ну, це щось на розкішному! У основі тихоокеанський і австралійський сандал — не дерево-дерев'яшка, а м'яке, вершкове-ніжне звучання. Парфум чуттєвий, але при цьому лаконічний, шляхетний, як кашеміровий светр кольору кемел. Перчинки додають яскраві спеції, екзотичні рослини та смоли, інформує Ukr.Media.

Попри всю свою аристократичність, аромат підходить і для ділової зустрічі, і для походу в ресторан, і для пустих хитань від дивана до холодильника у вихідний. Головне, не забути надіти пеньюар із пір'ям!

Chopard, медовий Miel d'Arabie

Як часто ви зустрічали у верхніх нотах мед? А гранат та спеції у серединці? Тут ще й чайок у базі — ну чисто сніданок на турецькому узбережжі! Аромат об'ємний, статусний, розслаблюючий — комусь здається, що пахне спа-зоною, де є кедрова бочка, а хтось думками переноситься у східну лавку з солодощами. Послухайте його хоча б заради цікавості — надто вже небанальне поєднання.

Стійкість хороша, але не задушлива. І флакон — ідеальна частинка вашої віньєтки!

Initio Parfums Prives, дерев'яний Oud for happiness

Найкращі засоби самооборони: перцевий балончик, затиснуті в руці ключі та флакон Oud for happiness. Вагіста баночка приховує в собі коктейль із солодкуватого вудового дерева, меду, лакриці та імбиру. Аромат тягучий, цупкий. Але при цьому той, що не заганяє в тугу і не строгий до зубного скрегіт, а задаючий настрій і тактовний. Так що назва — Oud for happiness ("Уд для щастя") — прямо в ціль!

Kilian, десертний Rolling in love

Кому десертика, від якого не гладшають? Мигдаль, мускус, ваніль — все так по-кондитерськи, але водночас пудрово-дорого. Здивувало те, що тубероза, яку зазвичай називають зухвалою та сексуальною, тут ніби одягла сукню до підлоги і пов'язала косинку — якась тиха та ввічлива.

Аромат некричучий, затишний, приємний. Стійкість середня.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить