4 найбільш щадних фарбування, які не шкодять волоссю

Пора забути про стереотип, що будь-яка зміна кольору — це вирок для волосся. Є техніки, які впливають на локони максимально дбайливо. Оновлюємо образ з найбезпечнішими фарбуваннями, інформує Ukr.Media.

Babylights

Babylights — стильна і максимально дбайлива техніка фарбування, при якій пігмент зачіпає тільки верхній шар волосся. Майстер відбирає тонкі пасма, наносячи на них широкі мазки фарби. Замість фольги використовує термопапір або плівку, що робить процес ще більш щадним.

Техніка babylights класно освіжає образ. Результат можна порівняти з ефектом злегка вигорілих на сонці пасом, а укладання за рахунок світлих відблисків здається більш об'ємним. Просто знахідка для дівчат з тонкими волоссям!

Каліфорнійське мелірування

Здається, що зоряний час мелірування вже давно позаду. Але каліфорнійська його варіація не збирається залишати тренди. І є чудові новини: ця техніка вважається нешкідливою для волосся.

Для каліфорнійського мелірування майстер використовує кілька світлих відтінків, які злегка відрізняються від природного кольору, що дає м'яку гру світла і тіні в локони. Майстер обробляє фарбою не все волосся і не по всій довжині — прикоренева область залишається недоторканою. Пасма залишаються еластичними і блискучими. Ніякого "ефекту зебри"!

Airtouch

Назва цієї техніки говорить сама за себе. Майстер перед б'юті-процедурою роздуває пасма феном. А потім вибирає ті, які вилетіли і фарбує відтінками, близькими до натурального. Таким чином вдається відтворити імітацію легкого дотику кольору до локонів і найтонші переливи півтонів.

А оскільки аirtouch передбачає фарбування тільки окремих пасом, ця методика вважається безпечною для волосся.

Тонування

При тонуванні використовуються пігменти, які не проникають в структуру волосків, а значить, локони в цілковитій безпеці. І вибір відтінків вражає: від загадкового темного до пустотливого блонда. Відмінний варіант для тих, хто не хоче висушити пасма сильними аміачними барвниками.

Тонування швидко вимивається, зате з'являється можливість частіше експериментувати, змінюючи відтінок волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить