3 ознаки, які видають вік жінки в очах чоловіків на раз-два

Частенько буває, кинеш погляд на незнайомку — здається, молоденька дівчина. А придивишся — дама-то вже в літах. Ми звертаємо увагу (часом не віддаючи собі звіт) на певні ознаки, їх ще називають «маркерами старіння», інформує Ukr.Media.

І у чоловіків теж око накидане! Часом вони помічають те, що від нас би вислизнуло.

Незначне провисання

З віком зв'язки і м'язи не справляються з утриманням шкіри і м'яких тканин на місці. Тоді овал втрачає тонус, і обличчя ніби стікає вниз. Ці процеси запускаються після 35 років.

Допоможуть лімфодренажні масажі. А ось філерами захоплюватися не варто — шкіра стане важче, і провисання тільки посилиться.

Припухлості під очима

При спілкуванні люди завжди дивляться в очі, тому будь-які зміни в цій області (синці, набряки) не залишаться непоміченими. Вони можуть свідчити як про проблеми зі здоров'ям, так і просто бути наслідками безсонної ночі або видати любителів наїстися солоного і солодкого.

Як би там не було, не варто нехтувати відпочинком.

Кільця Венери

Заломи на шиї, або як їх ще називають кільця Венери, нікого молодше не роблять. Однак найчастіше вони з'являються в зовсім юному віці. Виною тому слабкість платізми — м'язи шиї, яка і відповідає за красу цієї зони. Часто вона втрачає еластичність завчасно. Іноді з неочевидних причин: неправильний прикус або генетика.

Незручне положення голови під час сну і викривлення постави теж не варто списувати з рахунків. Це в 19 столітті дами носили корсети, які підтримували їх спину ідеально рівною. А ось сучасні красуні сидять за комп'ютером, скорчившись. Ох, відразу захотілося випрямити спину і почати доглядати за областю шиї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить