3 найстійкіших аромати для жінок — пахнуть навіть після прання

Для початку розберемося, що таке стійкість. Зазвичай, під стійкістю ми розуміємо ту кількість часу, протягом якої аромат буде відчуватися на собі, інформує Ukr.Media.

Тут треба внести ясність і уточнити, що наш нюх — це захисна функція організму! Згадайте, як ми дістаємо молоко з холодильника і насамперед нюхаємо, чи не зіпсувалося воно? Практично все, що загрожує нашій фізичній безпеці, має неприємний, відштовхувальний запах.

Тому, наносячи на себе улюблений парфум, буквально через кілька хвилин ми перестаємо його відчувати. Це не тому, що формула змінилася або вам продали підробку, а як раз через те, що мозок зчитує цей запах, як той, який не представляє загрозу і просто перестає на ньому фокусуватися.

Якщо ви хочете точно бути впевнені у тому, що оточуючі зачаровані вашими духами і насолоджуються ними цілий день, ловіть добірку найстійкіших ароматів.

Tiziana Terenzi, апетитний Kirke

Уявіть собі кошик стиглих фруктів, що стоїть на піщаному пляжі. Теплий, огортаючий, запаморочливий, соковитий коктейль з фруктів: персик, маракуя, груша в поєднанні з чуттєвим мускусом, сандалом і ваніллю. Стійкість і шлейф вам гарантовані.

Thomas Kosmala, невинно чистий no 4 Apres LAmour

Аромат відображає той самий чуттєвий момент першого дотику шкіри до шкіри.

Яскравий, пронизливий цитрусовий старт композиції переходить в пульсуюче звучання амбри і мускусу — компліменти і захоплені погляди Вам забезпечені.

І так, навіть хімчистка з ним не впорається, він буде з вами навіки.

Marc-Antoine Barrois, мінеральний Ganymede

Згідно з грецькою легендою, юнака на ім'я Ганімед викрали боги, але він настільки полонив їх своєю красою, що ті дарували йому безсмертя.

Аромат воістину безсмертний — відчувається на речах і після прання, і після хімчистки. Холодний, мінеральний, замшевий і металевий, дуже характерний і суперечливий. У чому йому немає рівних: стійкість і здатність блискавично заповнювати собою простір.

Друзі, при виборі парфуму не забувайте, що на стійкість аромату впливає безліч факторів і перший з них — це склад композиції. Наприклад, цитруси не здатні триматися довго, скільки б парфумер їх не додав у формулу. У той час як пачулі, навіть в малій концентрації, видає тижневу стійкість. Вибирайте аромати серцем, якщо подобається — значить, ваш!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить