Ідеальні ноги — як це? 10 параметрів, про які мріють всі жінки….і чоловіки теж

Довжина ніг

Правильна довжина ніг повністю залежить від вашого зростання. Це логічно, адже дівчина в 155 сантиметрів не може мати ноги в 110 сантиметрів (це виглядало б жахливо). Все повинно бути пропорційно, інформує Ukr.Media.

Ідеальна довжина становить половину росту плюс кілька сантиметрів. Багато залежить від того, широка у вас кістка або тонка:

  • широка кістка: ноги на 2-4 сантиметри довша половини росту (51-53% від зросту);
  • нормальна кістка: довжина ніг дорівнює половині росту і ще 4-6 сантиметрів зверху (52-54% від зросту);
  • тонка кістка: ноги повинні бути рівні половині росту і ще 6-9 сантиметрів (53-55% від зросту).

Пам'ятайте, що довжина ніг вимірюється від виступу стегнової кістки до підлоги.

Правило чотирьох просвітів

Ноги не можуть бути абсолютно прямими, і це нормально. Вони повинні мати певний красивий вигин. Щоб зрозуміти, наскільки ваші ноги відповідають ідеальним параметрам, встаньте перед дзеркалом прямо і з'єднаєте ноги разом.

Ноги правильної форми утворюють чотири просвіти: між ступнями і щиколотками, під колінами, між колінами і стегнами, між пахом і стегнами. Останнє віконце (над коліном в нижній частині стегна) має бути самим вузьким.

Ширина стегон

Дівчата найчастіше переживають із-за об'єму стегон. Звичайно, обхват стегна є важливим параметром ідеальних ніг. Так, при зростанні 161-165 сантиметрів правильна окружність стегна — 53-54 сантиметра; при зростанні 166-170 окружність стегна дорівнює 55-57 сантиметрів; при зростанні 171-175 окружність стегна повинна бути 57-58 сантиметрів (будьте уважні: окружність одного стегна, а не охоплення двох стегон).

Хочемо зауважити, що 55 сантиметрів в обхваті — це не так мало, а значить, худі і красиві ноги — це не завжди одне і те ж.

Красиві ікри

Ікри не менш важлива частина ніг. Тут потрібно визначити для себе золоту середину: занадто накачана ікра — це погано, але в'яла, желейна — ще гірше. Округлі і пружні ікри не порушують загальні обриси ноги і не кидаються в очі.

Привабливі коліна

Коліна можуть бути як прикрасою ніг, так і їх головною проблемою. Гарні коліна — маленькі, округлі, акуратні, без виступів з боків. Коліно повинно знаходитися на однаковій відстані від верхньої і нижньої частини ноги, посередині між верхньою частиною стегна і ступень.

Зверніть увагу на окружність ноги під коліном: вона повинна бути дорівнювати окружності щиколотки або бути трохи більше.

На жаль, коліна видають вік жінки. Недарма голлівудські зірки починають робити пластичні операції саме на колінах, щоб повернути їм правильну форму.

Витончені щиколотки

Красива кісточка повинна бути тонкою (але не худою), витонченою і рельєфною. До речі, важлива і форма сухожилля (знаходиться там, де п'ята переходить в гомілку): в ідеалі воно має невелику товщину і правильні поглиблення з обох сторін.

Ще трохи про стегна

Ми розібралися з обхватом стегон, а що щодо їх форми? Вважається, що ідеальне стегно схоже на веретено: зверху і знизу трохи завужено, а в середній частині трохи розширено. Якщо уявно поділити стегно на три рівні частини, то сама широка частина повинна перебувати у верхній третині.

Щоб стегна були пружними, підтягнутими і апетитними, необхідно постійно займатися спортом і підтримувати гарну форму.

Рівні ступні, рожеві п'ятки, акуратні пальчики

Ідеальна нога має увігнуту, видовжену і тонку ступню. Пальці не викривлені неякісним взуттям і лежать вільно, один поруч з іншим. П'ята — округла і злегка виступає з-під сухожилля.

Звичайно, пальчики і п'яти повинні бути доглянутими і охайними: не можна забувати про педикюр, заспокійливі ванни і зволожуючий крем.

Здорові ноги

Красиві ноги — це насамперед здорові ноги. Судинні зірочки, синьо-фіолетова сіточка зіпсують зовнішній вигляд навіть самих струнких ніжок. Нерухомий спосіб життя, сидяче положення протягом семи-восьми годин, високі підбори, відсутність фізичних навантажень — все це може привести до варикозного розширення вен. Захворювання серйозне, часто лікується тільки за допомогою лазеротерапії або хірургічного втручання.

Тому стежте за здоров'ям своїх ніжок з молодості. Ходіть пішки, займайтеся спортом, приймайте контрастний душ, давайте ногам відпочинок від каблуків, пийте більше води і відвідуйте лікаря-флеболога.

Гладка шкіра

Гладка і шовковиста шкіра — ще одна обов'язкова ознака ідеальних ніжок. Пару раз в тиждень потрібно робити пілінг і щодня наносити зволожуючий лосьйон для тіла.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить