Vogue Conference: як великі ритейлери відбирають бренди

Щорічна Vogue UA Conference повертається 1 листопада — вперше з початку повномасштабного вторгнення, — аби знову об’єднати провідних спікерів та найбільші бренди у сфері моди, краси та технологій. Наша мета — обговорити, як адаптуватися до кризи та знайти натхнення, можливості й ресурси для збереження та розвитку бізнесу. Однією з гостей стане – баїнг-директорка жіночого та чоловічого підрозділів Browns.

10

Реклама

Іда Петерссон народилася в Швеції. Навчалась і працювала у сфері захисту прав людини, пізніше вивчала фешн-менеджмент у Лондонському коледжі моди. Працювала в Harvey Nichols та Net-à-Porter, а 2017 року очолила відділ закупівель лондонського універмагу Browns. Саме завдяки Іді Browns відкрив світу багато нових модних імен і прославився своїм свідомим кураторським підходом. Маючи багатий галузевий досвід, Іда Петерссон входить до складу журі Copenhagen’s Designers’ Nest Award та програми підтримки молодих талантів Fashion East XLNC. Під час Vogue UA Conference у розмові з Венею Брикаліним вона обговорить дуже важливу тему "Як великі ритейлери відбирають бренди".

Повний перелік спікерів та програма конференції за посиланням: Vogue UA Conference Fashion & Business Today

КУПИТИ КВИТКИ

Частину коштів від продажу квитків буде спрямовано у фонд Veteranka, який опікується реабілітацією жінок-військових.

Ведуча Vogue UA Conference — телеведуча та волонтерка Катерина Осадча.

Партнери конференції: автомобільний партнер BMW, парфумерний партнер BURBERRY, алкогольний партнер Zacapa, партнер з розвитку жіночого підприємництва L’Oréal Paris.

11

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить