Кендалл Дженнер у новій рекламній кампанії Jacquemus

Французький бренд Jacquemus, відомий своїм унікальним поєднанням грайливого дизайну та вишуканих силуетів, представив нову різдвяну колекцію "Guirlande", яка обʼєднує святковий гламур і гострі відчуття зимових видів спорту. Обличчям нового кампейну стала Кендалл Дженнер, яка продемонструвала кілька різних образів.

View this post on Instagram

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus)

На одному з фото Дженнер зображена топлес, одягнена лише в капелюх Санти та трусики. Поряд з нею зображені ефектні червоні босоніжки, як символ грайливої, але водночас святкової атмосфери сезону. На іншому фото топмодель зображена в яскравому червоному пальто, стоячи на сходах у лижах. За стилістику нової рекламної кампанії Jacquemus відповідала Марина Джозеф Гілкріст, ідеально поєднав мінімалізм і насиченість святкового сезону. На іншому знімку Дженнер позує в блискучому блакитному вбранні, який складається з топа і спіднці, і ковзанах, які є ідеальним аксесуаром.

Реклама

10

11

Нова колекція пропонує безліч святкових образів – від блискучх суконь і сумок до обʼємниї пальт і затишного трикотажу. Колірна палітра складається з блискучих сріблястях та золотих відтінків поряд із червоним, хвойно-зеленим та білим, а серед святкових тканини представлені атласна тафта, блискучий люрекс та затишна вʼязка.

12

13

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить