5 причин, чому не можна пропустити Vogue UA Conference

Щорічна Vogue UA Conference повертається 1 листопада — вперше з початку повномасштабного вторгнення, — аби знову об’єднати провідних спікерів та найбільші бренди у сфері моди, краси та технологій. Наша мета — обговорити, як адаптуватися до кризи та знайти натхнення, можливості й ресурси для збереження та розвитку бізнесу. Ось п'ять коротких, але вагомих причин, чому не можна пропустити цю подію.

10

Реклама

Досвідом ділитимуться найсильніші гравці української модної індустрії

Система сучасної бізнес-освіти часто має кейсову структуру — студенти навчаються на досвіді реальних компаній, а спілкування з практиками може дати більше знань та розуміння внутрішніх процесів, ніж будь-які теоретичні лекції. На Vogue UA Conference своїм досвідом ділитимуться одні з найуспішніших українських дизайнерів: від Івана Фролова, сукні якого вибирають Бейонсе та Кайлі Міноуг, до Юліі Пеліпас, яка за останній рік стала лауреаткою кількох міжнародних премій у світі моди. Свої запитання їм зможуть поставити всі гості заходу.

Міжнародний погляд

Після початку повномасштабного вторгнення українська модна індустрія зробила величезний стрибок уперед, підкріплений загальною увагою до нашої країни та бажанням її підтримати на всіх рівнях. Однак за межами України локальні бізнеси залишаються у жорсткому конкурентному середовищі. Як воно працює, як привернути до себе увагу баєрів та яких помилок краще уникати, розкажуть міжнародні гості конференції, які дивляться на нашу індустрію збоку. Так, Іда Петерсон з Browns розповість, як великі ритейлери відбирають бренди, а Джен Сідарі, засновниця платформи angelsoffashion.com, розкаже детально про залучення іноземних інвестицій.

На зустріч майбутньому

Окремий блок на конференції буде присвячено штучному інтелекту, який може допомогти в різних аспектах ведення бізнесу — від організації виробничих процесів до створення контенту. Про майбутнє ми також поговоримо з Тамарою Клоєю-Легією, яка розповість про глобальні тренди 2024 року з точки зору використання ШІ і сталого розвитку.

Де шукати допомогу

Одна з цілей Vogue UA Conference — допомогти українській модній індустрії не лише вистояти, а й стати сильнішою та ефективнішою. Саме тому ми покликали спікерів, які знають, де бренд може отримати кваліфіковану допомогу — від грантів на проведення показів до пошуку працівників. Цьому будуть присвячені лекції Юлії Свириденко та Анни Карнаух.

Нетворкінг

Тут без коментарів. Чекаємо вас 1 листопада на Vogue UA Conference.

Повний перелік спікерів та програма конференції — за посиланням: Vogue UA Conference Fashion & Business Today

КУПИТИ КВИТКИ

Частину коштів від продажу квитків буде спрямовано у фонд Veteranka, який опікується реабілітацією жінок-військових.

Ведуча Vogue UA Conference — телеведуча та волонтерка Катерина Осадча.

Партнери конференції: автомобільний партнер BMW, парфумерний партнер BURBERRY, алкогольний партнер Zacapa, партнер з розвитку жіночого підприємництва L’Oréal Paris.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить