5 пар взуття, які цієї весни вибирають француженки

Француженки відомі своїм умінням виглядати розслаблено та елегантно – знайти цей невловимий баланс їм у тому числі допомагає правильне взуття, в якому водночас зручно та красиво жити. Ми подивилися, які пари вони обирають навесні 2024 року.

10

Реклама

Балетки

Естетика балеткору, яка повернулася у 2023 році, не збирається нас покидати. Навесні вибирайте моделі, які популяризують модні дівчата, зокрема Ельза Хоск і Гейлі Бібер – від класичних моделей тілесного кольору, з невеликим каблуком, до балеток в сіточку чи декорованих кристалами, якщо хочеться свята кожного дня.

11

Срібло

Срібло повертається – це факт. Якщо в одязі ви поки не розумієте, як працювати з цим трендом, то спробуйте почати з взуття – француженки точно зроблять ставку на мюлі чи слінгбеки.

12

Kitten heels

Взуття на підборах kitten heels дівчата зі всього світу полюбляють за комфорт та ретро-настрій. Ці туфлі підтримують тренд на стриманість та повернення до класики, бо на підборах висотою максимум 5 сантиметрів дійсно зручно завойовувати цей світ.

13

В'єтнамки

Віржині Віар, креативна директорка Chanel, повернула на подіум в'єтнамки у колекції сезону весна-літо 2024. Але для французських дівчат такий приймо не став несподіванкою – з настання тепла шльопанці стають їх найулюбленішим взуттям, простим і вишуканим. Їх секрет – у стриманій кольоровій палітрі.

14

Червоні лофери

Повернення червоного кольору автоматично повернуло на модні радари червоне взуття. Нам подобається як цей сильний колір виглядає на стриманих лоферах. Але якщо червоний здається вам занадто яскравим, спробуйте погратися з його палітрою, наприклад, вишневою гамою.

15

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить