У ритмах Італії: презентація колекції SOVA x Muradova

7 червня ювелірний бренд SOVA влаштував камерну атмосферну презентацію нової колекції, яка була створена разом зі стилісткою Маргаритою Мурадовою. Колаборація SOVA x MURADOVA стала дослідженням еклектики 80-х та об’єднала різні стилістичні рішення, які комбінуються між собою. Кожен мав можливість приміряти прикраси, зробити фото, отримати стилістичні поради від Маргарити та насолодитися атмосферою справжньої італійської dolce vita.

Реклама

10

Почався бранч з привітання Маргарити Мурадової, яка поділилася з гостями закулісними деталями створення колекції, а Христина Башлій, директорка з маркетингу SOVA, розповіла, як виникла ідея створення спільної колаборації та у чому особливість ювелірних прикрас з нової колекції.

11

12

Серед гостей, які першими змогли познайомитися з колекцією були Надія Шаповал, Дарія Квіткова, Ірина Данилевська, Віолетта Федорова, Настя Бурлака, Ірина Адоніна та багато інших.

Дарія Квіткова3Дарія КвітковаНадія Шаповал4Надія ШаповалЮлія Ярмолюк5Юлія ЯрмолюкМаргарита Мурадова6Маргарита МурадоваСвітлана Рощук7Світлана РощукІрина Адоніна8Ірина АдонінаМаргарита Мурадова та команда SOVA9Маргарита Мурадова та команда SOVAЄвгенія Каганович10Євгенія Каганович111Віолетта Федорова12Віолетта ФедороваМарія Гаврилюк13Марія ГаврилюкАліна Долініна14Аліна Долініна

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить